DistributionSociala medier

Appelberg bjuder på en analys av era sociala medier

By December 15, 2022 No Comments
Isabel Svenssion, expert på sociala medier hos Appelberg, sitter vid en dator.

Funderar du över hur ert företags sociala medier presterar? Nu har du chansen att få två av era kanaler analyserade tillsammans med förslag på hur ni kan bli ännu bättre!

Sociala medier är en oerhört stor del av våra liv, både i vårt privatliv och i vårt yrke. Att som företag navigera i det enorma digitala landskapet för att hitta rätt strategi, tonalitet och innehåll är inte alltid helt enkelt och det tar tid.

Några av frågorna ni antagligen brottas med är vilka kanaler ska ni satsa på, vilken typ av innehåll era målgrupper gillar och hur påverkar förändringarna i algoritmer er? Låt oss göra en genomgång och komma med tankar och förslag.

Vi analyserar två av era kanaler och ger er förbättringsförslag – helt utan kostnad. Nyfiken på att veta mer? Kontakta vår Head of Distribution Isabel Svensson här nedan, så hör vi av oss!

Isabel Svensson ny head of distribution Vi är experter på digital marknadsföring


Kontakta mig för en kostnadsfri analys av ditt företags sociala medier!

Isabel Svensson, Head of Distribution

Kontakta mig!